Lyžování HOCHFICHT

Nabízíme Vám pobytový balíček v šumavském hotýlku pod horou Třístoličník a nad řekou Studená Vltava, s výhodnou cenou skipasů, pohodlnou a rychlou dopravou na Hochficht, česko-bavorskou kuchyní, restaurací s kachlovými kamny, nejen jihočeským pivkem a dalšími lákadly

 

Lyžování na Hochfichtu - na sjezdovku Vás dopravíme za cca 30 minut což je polovina času než když pojedete z okolí Lipna!!!

Nabízíme Vám pobytový balíček za výhodné ceny, pohodlnou a rychlou dopravu na Hochficht.

Ubytování s polopenzí + zvýhodněný skipas + pohodlnější dopravu. Od nás se vyhnete nepříjemnému a úzkému úseku Nová Pec- Zadní Zvonková. Jezdíme přes Haidmühle na parkoviště Schwarzenberg, zde se také vyhnete rannímu "návalu lyžařů", který bývá na hlavním parkovišti.

Ceny platné pro ZIMU 2018/2019 zahrnují 5x ubytování s polopenzí, skipas + dopravu pobyty s příjezdem v neděli a odjezdem v pátek

Skipas 5 denní 4 denní 3 denní  
Dospělí 8.500 Kč 7.700 Kč 6.900 Kč  
Mládež 10 - 19 let 6.500 Kč 5.900 Kč 5.300 Kč  
Děti do 10 let 3.800 Kč 3.600 Kč 3.400 Kč  

- Rekreační poplatek placený OU ve Stožci 21,- Kč/den (18 – 70 let)
- Pejsci malého vzrůstu ZDARMA, velkého pak za 50,- Kč na den
- WIFI free – na pokojích i v restauraci ZDARMA

Skipasy je možné využít v libovolné všední dny téhož týdne, pobyty jsou s příjezdem v neděli a odjezdem v pátek.

TIP - Využijte kombinaci sjezdovek, běžek a relaxace, při zakoupení balíčku s 3 denním skipasem na Hochficht, lze další dny využít upravené běžecké tratě v okolí Haidmühle – Nové Údolí, Stožec anebo relaxovat v bazénech v Haidmühle nebo ve Waldkirchenu či navštívit Stezku v korunách stromů s bohatou expozicí v Neuschönau – na vše zajišťujeme zvýhodněné vstupenky.

Slevy pro skupiny při obsazení celého objektu a pro školní kurzy.
Víkendové pobyty jsou účtovány dle běžného ceníku, zvýhodněný skipas i dopravu na Hochficht zajistíme. Kratší pobyty v týdnu nebo prodloužené víkendy lze také objednat, pokud je volná kapacita, cenovou nabídku Vám zpracujeme individuálně. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem

Individuálně lze dohodnout i pobyty s vlastní dopravou. V tomto případě je lepší nechávat auto na parkovišti na německé straně (150m od hotelu).

NOVÉ!! - od letošního roku máme povolené vjezdy pro ubytované hosty až do Nového Údolí (přes Stožec), v zimě je třeba počítat s omezenou kapacitou parkovacích míst. Auto lze také ZDARMA parkovat za penzionem Pstruh ve Stožci.

Lyžařského středisko Schwarzenberg am Böhmerwald

Naplánujte si trasu do lyžařského střediska Schwarzenberg am Böhmerwald

          NOVINKA !!!!UBYTOVÁNÍ HOSTÉ MOHOU AŽ K HOTELU V NOVÉM ÚDOLÍ AUTEM !!!!

 

KONTAKTUJTE NÁS


tel.: +420 388 335 222
tel.: +420 607 392 781
info@noveudoli.cz