Lyžování HOCHFICHT

LYŽOVÁNÍ HOCHFICHT 2021 / 2022
Vážení hosté, přátelé, kamarádi,
v důsledku naprosto nepochopitelné strategie lyžařského areálu Hochficht, nám byly sebrány veškeré výhody pro české penziony, týkající se slev na lyžařské balíčky. Proto Vám již nemůžeme nabídnout komplexní sadu tzv. lyžařského balíčku v rámci Vašeho pobytu.

Dále budeme tyto pobyty zajišťovat v rámci rotace Neděle-Pátek, cena bude dle stabilního ceníku na našem webu a dále Vám na základě telefonické či e-mailové konverzace můžeme zajistit skipasy
(bohužel jen za standardní ceny lyžařského areálu Hochficht) a případně dopravu do areálu. Tyto služby (případný nákup a doprava) budou připočítány k ceně za ubytování.

Nyní však doporučujeme, zajistit si zimní pobyt, případně naši dopravu (200 Kč na os. a den za jízdu tam a zpět) a nákupy skipasů si zajistit sami.

 

Při současné nabídce areálu a rozdělení do věkových skupin, se Vám např. více vyplatí třeba nákup rodinného balíčku, či si kupovat lyžařské dny postupně, třeba dle počasí atd., využít např. jen hodinové jízdy atd.
Nově lze využít nákup na on-line shopu na stránkách
http://hochficht.at
http://skisport.com/Hochficht/cs

Rádi Vám s výběrem varianty pomůžeme, jsme připraveni použít naši více jak 10-letou praxi, abychom Vám pomohli najít nejlepší řešení. Budeme Vaše požadavky řešit víceméně individuálně, také s ohledem na epidemiologickou situaci ve 3 zemích, kterou musíme zohlednit. Jsme v kontaktu s lidmi, kteří nás informují o situaci v ten daný termín, či den. Dále jsme připraveni poskytnout slevu z našeho pobytu, vše dle dohody, počtu osob, či termínu Vámi objednaném atd.

Individuálně, lze objednat pobyt i s vlastní dopravou, v tomto případě je nutné ponechat automobil na Německé straně (300 m od hotelu) a jezdit do areálu sami.

Věřím, že spolu najdeme vždy to nejlepší řešení, neváhejte se na nás obrátit.

Hodně zdraví Všem přeje team hotelu Nové údolí

Lyžařského středisko Schwarzenberg am Böhmerwald

Naplánujte si trasu do lyžařského střediska Schwarzenberg am Böhmerwald

              GDPRInformace o zpracování osobních údajů

 

KONTAKTUJTE NÁS


tel.: +420 388 335 222
tel.: +420 607 392 781
info@noveudoli.cz